Piiloset BioTwin 100ml

Lisainfo

Kogus

100 ml

Kirjeldus

Piiloset BioTwin läätsevedelik 100 ml on spetsiaalselt mõeldud reisile kaasa võtmiseks ja on ideaalse suurusega – nimelt on lennuki käsipagasisse lubatud kaasa võtta kuni 100 ml vedelikku sisaldavaid anumaid. Piiloset BioTwin läätsevedelik on uus mitmeotstarbeline hooldusvahend igat liiki pehmetele kontaktläätsedele.

Sobib hästi silikoonhüdrogeelläätsedele. Piiloset BioTwin annab leevendust tundlike silmadega läätsekasutajatele, kes kannatavad silmakuivuse all. Lahuse silmasõbralikud aktiivained pakuvad õrna ja ohutut puhastamis- ja desinfitseerimistoimet. Lahus sobib läätsede puhastamiseks, desinfitseerimiseks, loputamiseks ja niisutamiseks.

Piilostet BioTwin läätsevedelik on välja töötatud OY Finnsusp AB ja Turu Ülikooli koostöös. Topeltaktiivne Twin-EdaXyl libestab kontaktläätsi ning igapäevasel kasutamisel eemaldab läätse pinnale kogunenud proteiinid ja muu mustuse. Unikaalne biolagundav puhastusvahend on osa Twin-EdaXyl kombinatsioonist. See puhastav toimeaine on kudedega kokkusobiv ja tagab õrna hoolitsuse ka tundlikele silmadele.

Vedelik sisaldab hüaluroonhapet, polüsahhariidi, mida leidub ka inimese kehas, näiteks pisaravedelikus. Uuringute järgi aitab hüaluroonhape kaasa kuiva silma sündroomi ja Sjorgeni sündroomi leevendamisele kaitstes sarvkesta epiteeli ja kiirendades sarvkesta haavade paranemist. Hüaluroonhape niisutab kontaktläätsi ja silmi. Lahuses kasutatud hüaluroonhape on saadud biotehnilise sünteesi abil mistõttu on lahus silmadele ohutu.

Piiloset BioTwin on välja töötatud koostöös Soome Allergia ja Astma Liiduga. Liidu kvaliteetmärki on lubatud kasutada ainult nendel toodetel, mis ei sisalda ärritavaid või allergilisi koostisosi. Lahus säilib avatuna 4 kuud.

Koostis: Dinaatrium edetaat 0,09%, Twin EdaXyl 0,0125%, hüaluroonhape 0,01%, polyhexanide 0,0001%, streiilne isotooniline lahus.

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

6.50 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri