BioTrue 100ml + konteiner komplektis

Lisainfo

Kogus

100 ml

Kirjeldus

 

BioTrue läätsevedeliku ainulaadne koostis toetab silma enda kaitsemehhanismi, pakub maksimaalset kaitset mikroobide vastu ja tagab pikaajalise läätsekandmise mugavuse.

Inspireerituna inimsilma toimimisest koondab BioTrue läätsehooldusvedelik endas kolm uuendust:

1. BioTrue pH tase (happelisus) on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH tasemega. See võimaldab säilitada silma loomupärase kaitse. Lisaks võimaldab pisarate pH tasemega kattuv BioTrue pH desinfektantidel efektiivsemalt toimida.

2. BioTrue sisaldab hüaluronaani – niisutajat, mida leidub ka inimkehas, sealhulgas pisarates ja silma sarvkesta epiteelis. Biotrues sisalduv hüaluronaan seob ja hoiab niiskust, transpordib rakkudele hapnikku, toitaineid ja eemaldab jääkaineid. Tänu hüaluronaani sisaldusele tunnete silmades vähem kuivustunnet, hõõrdumist, sügelust ja silmad punetavad vähem. BioTrue võimaldab pikendada päevast kontaktläätsede kandmise aega ja kergendab läätsede eemaldamist silmast.

3. BioTrue hoiab kasulikud pisaravedeliku valgud aktiivsetena. Nimelt on inimese pisaravedelikus leitud üle 400 erineva valgu. Valgud kogunevad kontaktläätse pinnale juba esimeste kandmistundide jooksul ning väliste tegurite mõjutusel kaotavad nad oma struktuuri, kasulikkuse ja denatureeruvad, muutudes läbipaistmatuks. Seetõttu tekivad kontaktläätse pinnale vett hülgavad kogumikud, mis vähendavad nägemisteravust, tekitavad kuivust, hõõrdumistunnet ja ebamugavust.

 

BioTrue eemaldab kahjulikud, denatureerunud valgud ja hoiab aktiivsena  kasulikud valgud nagu antimikroobse toimega  laktoferriin ja lüsosüüm.

Arvustused

Lisa arvustus
  1. triink (toote omanik)

    BioTrue läätsevedelik sobib minu silmadele väga hästi. On küll natuke kallim toode, kuid oma hinda igati väärt.

  2. iivuke (toote omanik)

    Paraja suurusega vedelik ja mugav konteiner.

  3. Mariam Reintop (toote omanik)

    Väga ilus 🙂

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

6.80 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri