Kaup kätte järgmiseks tööpäevaks!

 • Meil on laos kohe postitamiseks kõik läätsed, läätsehooldusvedelikud, silmatilgad ja läätsekonteinerid, mille tarneajaks on tooteinfo juures märgitud 1 tööpäev või 24h.
 • Kui Sinu tellimus on meieni jõudnud tööpäeval enne kella 15.00, siis laokauba saadame välja samal päeval.
 • Kui tellid kauba enne kella 15.00 tööpäevadel, siis garanteerime tööpäevadel (E-R) kauba kättetoimetamise Eestis vähem kui 24 tunni jooksul.
 • Kui Sul on tõeliselt kiire mõne kauba kättesaamisega (nt. tellisid kauba peale kella 15.00) või soovid infot toote kohta, mida ei ole meil lehel välja pandud, soovitame operatiivseks infovahetuseks helistada +372 56 885 442.
 • Osa kaupadest tuleb meil tellida – nende kaupade tarneaja pikkuse leiad tootelehelt. Kui tellimus sisaldab nii laos olevat kui tellitavat kaupa, siis saadetakse kogu kaup välja ühe saadetisena peale viimase toote saabumist lattu.

Tartus kaup kätte 1-2 tunniga!

 • Kui kauba kättetoimetamisviisiks on märgitud “Tulen ise Tartus järele”, siis tööpäeval enne kella 16.30 esitatud tellimused võib Tartus Kastani 48H (endine Filosoofi 13) asuvast Collect.Net pakiautomaadist kätte saada juba 1-2 tunni möödumisel, peale vastava teate saabumist. Pakiautomaadist saab tellimuse kätte ööpäevaringselt ja selle kasutamine on tasuta.

   

Pakkide kättetoimetamine ja hinnad

Hindade kiirülevaade:
 • SmartPOST pakiautomaati – KÕIK OSTUD TASUTA
 • Omniva pakiautomaati – KÕIK OSTUD TASUTA (NB! Soovitame kasutada ainult siis, kui välisõhu temperatuur on 0 kuni +25°C)
 • DPD pakipoodi – KÕIK OSTUD TASUTA (NB! kui tellid paki õues asuvasse pakiautomaati, siis soovitame kasutada ainult siis, kui välisõhu temperatuur on 0 kuni +25°C)
 • Tartus ise järele tulles (Kastani 48H pakiautomaat) – KÕIK OSTUD TASUTA
 • SmartKULLERiga käest-kätte – 3.00 €, üle 48 € ostudel – TASUTA
 • Postitus välismaale Eesti Posti tähitud maksikirjaga – 7.20 €,
 • SmartPOST Soome pakiautomaati 9.60 €, üle 120 € ostudel – TASUTA

SmartPOST

SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes. SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui valisid SmartPOSTi pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist (saartel – ülejärgmisel tööpäeval) Sinu mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi. SmartPOSTi paki automaati jõudmise kellaajad leiad siit.

PAKIAUTOMAATI SAADAME TELLIMUSE TASUTA!

Omniva (POST24)

Omniva (Post24) pakiautomaadid asuvad 26 linnas üle Eesti. Post24 pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi. Kuna pakiautomaadid asuvad välistingimustes, siis soovitame Omniva (Post24) teenust kasutada vaid siis, kui välisõhu temperatuur on 0° kuni +25°C. Post24 pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui valisid Post24 pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist sinu mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi. Post24 automaadid täidetakse esmaspäevast kuni laupäevani hiljemalt kella 10.00ks. Täpsema info nende pakiautomaatide täitmise kohta leiad siit.

PAKIAUTOMAATI SAADAME TELLIMUSE TASUTA!

DPD pakipood (või pakiautomaat)

DPD Pickup võrgustikus on umbes 120 pakipoodi ja pakiautomaati. Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, tuleb sulle teavitus SMS-i teel. Pakiautomaadist paki kätte saamisel saadetakse sulle kaks pin-koodi ning pakipoest paki kätte saamisel üks pin kood. Poes väljastatakse pakk PIN-koodi (selle puudumisel isikut tõendava dokumendi) alusel. Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva.

Välistingimustes asuvate pakiautomaatide puhul soovitame teenust kasutada siis, kui välisõhu temperatuur on 0° kuni +25°C. Pakipunktide asukohtade loetelu on siin.

PAKIPOODI VÕI -AUTOMAATI SAADAME TELLIMUSE TASUTA!

Tartus Kastani 48H (endine Filosoofi 13) pakiautomaat

Vali paki kättetoimetamisviisiks “Tulen ise Tartus järele”. Tööpäeval enne 16.30 esitatud tellimused jõuavad pakiautomaati 1-2 tunni jooksul peale tellimuse vormistamist. Kui pakk on pakiautomaadis, saad mobiiltelefoni või Collect.Neti äpi kaudu (kui on kasutusel) vastava teate ja koodi. Koodiga saad avada nii välisukse kui kui pakiautomaadi ning kauba saad kätte ööpäevaringselt. Kuna pakiautomaat asub siseruumides, on seda mugav kasutada ka talvel pakaselisel ajal – külm ei tee läätsedele või läätsevedelikule liiga.

PAKIAUTOMAATI SAADAME TELLIMUSE TASUTA!

 SmartKULLERiga kätte üle Eesti

Telli pakk enda valitud aadressile. Kuuel päeval nädalas (E-L) toimub pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-21.00, 9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist.

Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Teenustasu 3.00 € või tasuta üle 48 € ostudel.

Saatmine välismaale

Kui soovid kauba tellida välismaale, siis saadame paki välja Omniva rahvusvahelise tähitud maksikirjana, mille teekonda saab internetist jälgida. Kiri viiakse kohale enamasti 3-5 tööpäeva jooksul. Saadetise kaal võib olla kuni 500 grammi.

Teenustasu on 7.20 € olenemata sihtkoha riigist.

NB! Rahvusvahelise paki liikumist on soovitatav kliendil ise jälgida saadetiste rahvusvahelise jälgimise lehelt https://www.track-trace.com/post

 SmartPOST Soome

 • Helsingi piirkonda jõuab saadetis ülejärgmisel tööpäeval;
 • mujal Soomes jõuab saadetis kohale 3-5 tööpäeva jooksul

Paki hoiutähtaeg on 7 päeva

Teenustasu on 9.60 € või tasuta üle 120 € ostudel.

Uudiskiri