Biofinity Energys 1 tk

Lisainfo

Kasutus

Kandmisaeg

Pidev (kuni nädal)

Kumerus (BC)

8.6

Diameeter

14.0

Kirjeldus

Uued Biofinity Energys läätsed on populaarsete Biofinity läätsede uuem ja moodsam väljalase. Kui sa veedad olulise osa oma päevast digiekraane jälgides, võivad su silmad väsida ja muutuda kuivaks. Biofinity Energys asfäärilise disainiga läätsed on väga kõrge hapniku läbilaskevõimega ning spetsiaalse Digital Zone Optics™ tehnoloogiaga digitsooniga. See tähendab, et su silmad väsivad vähem ning sa näed teravalt terve päeva jooksul.

Biofinity Energys läätsede eelised

  1. Digiseadmete ekraanide pikaajaline kasutamine põhjustab silmade väsimust ja kuivust. Uudne Digital Zone Optics™ tehnoloogia võimaldab sul mugavalt ja pingutuseta vaadata erinevatele kaugustele ka siis, kui jälgid ekraane nii lähedal kui kaugel.
  2. Mida suurem on hapniku juurdepääs silmadele, seda parem on see silmadele. Nende kontaktläätsede materjal on väga hästi hingav ja niiskust hoidev (Aquaform Comfort Science Technology).
  3. Kuna Biofinity Energys kontaktläätsede materjal hoiab endas vett, on need vastupidavamad kuivamisele ja läätsed püsivad silmas pehmemad. See tähendab, et su silmadel on mugavam, aga samal ajal vähendab see ka proteiinide ladestumist läätse pinnale (valgujäägid, mis mõjuvad silmale ärritavalt ja võivad põhjustada ka põletikke).

 

Biofinity Energys läätsede omadused:

  • materjal Comfilcon A – Aquaform (silikoonhüdrogeel)
  • läätse veesisaldusega 48%
  • hapniku läbikanduvus Dk/t 160
  • UV kaitse

Biofinity Energys läätsed sobivad kasutamiseks päevaläätsedena 1 kuu jooksul või ööpäevaläätsedena 2-4 nädalat. Läätsede kasutamisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

 

Vali omadused

Palun vali kummagi silma jaoks õiged tugevused. Kui silmad on erinevad, palun märgista vastav kastike.

Valid alati samu tugevusi?
Salvesta oma retsept!

Right eye
Puhasta
Left eye
Puhasta

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

7.30 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri