Dailies Total

Dailies Total 1 30tk

Kaubamärk: Dailies

Toote kirjeldus

Dailies Total – 2014. a. parimad kontaktläätsed (Optician Awards – Contact lens product of the year)! Dailies Total 1 läätsed on ainulaadsed seetõttu, et läätse keskosas on veesisaldus 33% (omane silikoonhüdrogeelmaterjalile), et hapnik pääseks läätses hästi silmani.

Dailies Total 1-päevaste kontaktläätsede pinnal on veesisaldus üle 80% – nii on tagatud ülipehmed ja mugavad läätsed kogu päeva vältel.

Tegemist on hetkel kõige parema hapniku läbikanduvusega 1-päevaste kontaktläätsedega (Dk/t 156).

1-päevased läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale kasutamist. Läätsede kasutamisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

 • Materjal Delefilcon A (silikoonhüdrogeel).
 • Läätse veesisaldus 33% (läätse pinnal 80%)
 • Hapniku läbikanduvus Dk/t 156
 • Läätsed on UV-kaitsega

Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutusjuhendit optometristilt või silmaarstilt ja palu neil selgitada läätsede õiget kandmisrežiimi.

UV-kaitsega kontaktläätsed ei asenda UV-kaitsega päikeseprille, kuna nad ei kata täielikult silma ja selle ümbrust

Lisainfo

 • Kasutus: 1 päev
 • Kandmisaeg: Päevane
 • Kumerus (BC): 8.5
 • Diameeter: 14.1
 • Karbis: 30 tk

Vali parameetrid

Clear selection
Hind tk:

25.07 

Hind kokku:

Kohaletoomine: 1 tööpäev

Laost otsas.

Kohaletoomine: 15 tööpäeva

Arvustused

 1. 5 5-st

  (toote omanik):

  Optometrist soovitas mulle neid läätsesid ja tõesti, pärast esimest kasutuskuud olen väga rahul ja tellin uuesti.
  Läätsede kättesaamine oli kiire nagu lubatud!

 2. 5 5-st

  (toote omanik):

  Tõesti suuuuuurepärased läätsed ! Kõikide eelmistega, mis kasutanud olen, on peale paari tundi juba silmad nii kuivad ja ebamugav kanda. Kuid nendega ei mingit muret 🙂 Kannan terve päeva ja ei saa arugi, et silmas on 🙂

  Lisaks kiitus ja kummardus imelise ja kiire teeninduse ees!

 3. 5 5-st

  (toote omanik):

  Kallipoolsed, aga väga head läätsed – kasutan neid eelkõige siis, kui tean ette, et vaja hommikust õhtuni ja kauemgi veel arvuti taga istuda.
  Mis läätsede tellimisse ja kohaletoimetamisesse puutub, siis see on tehtud ülimalt mugavaks ning olen läätsed alati juba järgmisel päeval pärast tellimist kätte saanud. Aitäh!

 4. 5 5-st

  (toote omanik):

  Parimad läätsed, mida olen kasutanud!
  Mul on kuivemapoolsed silmad ja tavaliselt pärast paari tundi läätsede kandmist tekib ebamugavustunne, kuid nende läätsedega saan terve päeva olla – ma ei tunnegi neid silmas.
  Olen väga rahul!

 5. 4 5-st

  :

  Kohale toimetamise koha pealt olen veidike kuri. Lubatakse järgmise tööpäeva jooksul kohaletoimetamist, kuid mina sain kätte 2 päeva hiljem. Seega kohaletoimetamine polnud minu arust meeldiv, kuid läätsed seevastu on tõesti väga head ja vesised.

  • :

   Tere,
   Täname tagasiside eest! Meil on kahju, et Te ei jäänud kohaletoimetamise kiirusega täielikult rahule. Tuletame meelde, et saame Teile toimetada läätsed järgmiseks tööpäevaks ainult juhul, kui teete oma tellimuse enne kella 15:00.

 6. 5 5-st

  (toote omanik):

  Suurepärased läätsed! Olen mõnda aega kasutanud selliseid, mis justkui peaks olema extra comfort, aga neid kandes tajusin läätsede olemasolu terve päeva jooksul ning õhtuks tundusid silmad kuivad. Seetõttu panin läätsed silma üksikutel kordadel kuus. Nüüd saan aga soovi korral kanda läätsesid iga päev 🙂
  Siinne teenindus oli samuti tasemel, läätsed olid kohal järgmise päeva hommikuks ja väike shokolaadi ruut meeldivaks lisandiks. Aitäh!

Sulle võib meeldida ka…

 • PC-866-1-VT

  Läätsepintsetid

  1.36 
  Vali
 • silmatilgad

  C-Well niisutavad silmatilgad hüalurooniga 15ml

  5.80 
  Lisa korvi