SofLens Daily Disposable for Astigmatism 30tk

Lisainfo

Kasutus

Kandmisaeg

Päevane

Kumerus (BC)

8.6

Diameeter

14.2

Karbis

30 tk

Kirjeldus

SofLens Daily Disposable for Astigmatism mugavad ja hooldusvabad 1-päevased toorilised läätsed sobivad astigmaatilisele silmale. Neid läätsi on mugav kanda, kuna läätse serv on õhenev – seetõttu seisab lääts pilgutamisel paremini paigal ega “uju” silmas.

Seetõttu on ka läätsedega kohanemine kiire ja kerge. Tänu esipinna eritöötlusele (pinda on muudetud vastavalt läätse tugevusele) on sul väga hea nägemisteravus ja kontrastitundlikkus ka hämaras. Samuti laseb eriline servatöötlus pisaratel likuda läätse all, mis on vajalik hapniku pääsemiseks sarvkestani ja toitainete kättesaadavuse tagamiseks. Läätsede tootmisel kasutatud Hilafilcon B polümeer takistab jääkainete ladestumist kontaktläätse pinnale, tõrjudes mustust ja pisarajääkprodukte. ComfortMoist tehnoloogia tekitab läätse ümber niiskust ligitõmbava padjandi, mis koostöös silma enda pisaravedelikuga lubab läätsedel silmas mugavalt ja ärritusevabalt olla.

SofLens Daily Disposable for Astigmatism ühepäevased läätsed on sobilikud hooldusvedelike suhtes tundlike silmade puhul või allergikutel allergiaperioodidel.

SofLens Daily 1-päevased läätsed on hooldusvabad ja need visatakse ära peale kasutamist. Probleemide vältimiseks küsi läätsede kasutamisjuhendit ja kandmisrežiimi optometristilt või silmaarstilt.

 

SofLens Daily läätsedel on:

  • veesisaldus 59%
  • hapniku läbikanduvusindeks Dk/t 22
  • materjal: Hilafilcon B (hüdrogeel)
  • Tugevuse skaala +4.00D kuni -8.00D
  • Axis ehk telg: 20, 90, 160, 180
  • CYL ehk silinder -0.75; -1.25; -1.75

 

Vali omadused

Palun vali kummagi silma jaoks õiged tugevused. Kui silmad on erinevad, palun märgista vastav kastike.

Valid alati samu tugevusi?
Salvesta oma retsept!

Right eye
Puhasta
Left eye
Puhasta

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

25.50 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri