SoloCare Aqua 360 ml + konteiner komplektis

Lisainfo

Kogus

360 ml

Kirjeldus

SoloCare Aqua on mitmeotstarbeline hooldusvahend kõikidele pehmetele kontaktläätsedele, mis puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, eemaldab valgujäägid ja niisutab.

Sobib ka silikoonhüdrogeelläätsedele.
SoloCare Aqua on mitmeotstarbeline hooldusvahend kõikidele pehmetele kontaktläätsedele, mis puhastab, loputab, desinfitseerib, säilitab, eemaldab valgujäägid ja niisutab, SoloCare Aqua lahusega on kaasas antibakteriaalne MickroBlock konteiner, mis sisaldab hõbedat. Konteiner võib aja jooksul veidi värvi muuta, kuid see ei mõjuta läätsekonteineri antimikroobseid omadusi.

Kontaktläätsede desinfitseerimiseks hoia läätsi lahusega täidetud konteineris vähemalt 5 minutit (vajalik on ka mehaaniline puhastamine vähemalt 10 sekundit).

SoloCare Aqua lahus säilib peale avamist 3 kuud.

Koostis: polyhexanide 0,0001% (aktiivne koostisosa ja säilitusaine), hydrolock (dexpanthenol ja sorbitol), sodium phosphate, tromethamine, poloxamer 407, disodium edetate.

Hoiatus: Ära kasuta toodet, kui oled tundlik mistahes koostisosa suhtes või kui oled allergiline hõbeda või teiste metallide vastu. Ära kunagi kasuta lahust põletikuvastaseks raviks.

Arvustused

Lisa arvustus
  1. kilpkonn (toote omanik)

    Hea läätsevesi

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

30.62 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri