C-Well 360 ml + C-Well 100 ml

Lisainfo

Kogus

360 ml

Kirjeldus

Osta suur läätsevedelik, saad väikese poole hinnaga! Komplektis on üks pudel C-Well 360 ml läätsevedelikku,  üks pudel C-Well 100 ml läätsevedelikku ja kokku 2 bakteriostaatilist konteinerit.  Sobib kõikidele pehmetele läätsedele, sealhulgas silikoonhüdrogeelläätsedele.

MITMEOTSTARBELINE LAHUS NAATRIUMHÜALURONAADIGA

 • Desinfitseerib, puhastab, eemaldab valkained, niisutab, loputab
 • Maksimaalne niisutus
 • Pikaajaline mugavus
 • Pehmetele, sh silikoonhüdrogeelist valmistatud kontaktläätsedele

Uue ja innovatiivse koostisega C-Well läätsevedelik sobib kõikidele pehmetele läätsedele, sealhulgas silikoonhüdrogeelläätsedele.

 • Mitmeotstarbeline läätsevedelik sisaldab naatriumhüaluronaati, mida esineb loomupäraselt ka inimese enda kudedes – pisarakiles, nahas, liigestes jm. Naatriumhüaluronaat niisutab silmi ja aitab taastada läätse niiskustaseme. Kui varem on läätse kandmisel esinenud kuivustunnet, kipitust või punetust, aitab see hooldusvedelik neid ebameeldivusi vähendada.
 • Vahend eemaldab läätsele kogunenud valgujäägid ja mustuse ning on desinfitseeriva toimega. Läätsele kogunenud valgud peab selle pinnalt korralikult eemaldama, kuna need tekitavad hõõrumistunnet ja vähendavad nägemisteravust. C-Well läätsevedelik suudab läätsed korralikult puhastada, kui hoida neid ettenähtud aja jooksul konteineris.
 • Tänu oma niisutavatele omadustele võimaldab C-Well läätsevedelik pikendada läätsede silmashoidmise aega.
 • C-Well läätsevedelik sobib ka tundlike silmade korral.
 • Läätsevedeliku pH ehk happesuse näitaja on sarnane terve inimese pisaravedeliku pH näitajale. See on oluline silma loomupärase kaitse säilitamisel.
 • Hooldusvedelikuga on kaasas hügieenilises pakendis bakteriostaatiline läätsekonteier, mis pidurdab läätse pinnalt pärit olevate mikroorganismide paljunemist.

 

Arvustused

Lisa arvustus
 1. Astrid Arutamm (toote omanik)

  Väga hea kogus ning hea on ka et on reisisuuruses pudel olemas.

 2. Tatjana Janussova (toote omanik)

  Väga hea pakkumine 360 ml + 100 ml läätsevedelikku!
  See läätsevedelik on mõeldud kõigi pehmete, sh silikoonhüdro­geelist läätsede ja värviliste läätsede hooldamiseks. Mulle väga meeldib!

 3. ipiilberg (toote omanik)

  Hea kogus!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

11.19 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri