Tartus läätsed kätte 1-2 tunniga!

läätsed kätte samal päeval

Nüüd on kõigil meie Tartumaa läätsekandjatel võimalik oma tellimus Läätsed24.ee pakiautomaadist kätte saada juba samal päeval – enne 16.30 tehtud tellimuste puhul juba 1-2 tundi peale selle esitamist! Collect.Neti pakiautomaat asub aadressil Kastani 48H (endine Filosoofi 13), Tartu ehk siis meie ja Optikalabori prillipoe ühises eesruumis. Paki tellimine sinna käib täpselt sama lihtsalt kui muudesse pakiautomaatidessegi, aga töö on kiirem ja järele saad minna täpselt siis, kui ise tahad! Kasvõi öösel!

No vaata, kui lihtne on oma läätsede tellimus Tartus kohe samal päeval kätte saada!
1. Telli läätsed ja vali kättetoimetamismeetodiks Tulen ise järele (Tartu).
2. Läätse-Liisa asub peagi su tellimust täitma ja saad telefonile või Collect.Neti äppi (kui on) tavapärase teate koos koodiga.
3. Mine Kastani 48H  (endine Filosoofi 13) ja ava Optikalabori/Collect.net logoga uks (peale tööaega avab ukse sama kood). Ukse taga ongi pakiautomaat, kust peale sama koodi sisestamist saadki oma tellimuse kätte!

Fotol on pilt uksest, mille taga ongi meie pakiautomaat. Läätsed saad kätte ööpäev läbi, kuid kui uks on suletud (väljaspool tööaega), siis paremal pool on sõrmistik – sisesta oma pakikood ja uks avanebki!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uudiskiri