Pruun paberkott – kontaktläätsede kangelane

pruun paberkott kontaktläätsede jaoks

Pruun paberkott võib tõesti olla ühe läätsepoe, tema klientide ja kontaktläätsede jaoks ühe muudatuse kandja. Aga kuidas ja miks?


Kui tellid tavaliselt terve karbitäie läätsi, siis jõuavad need sinuni turvaliselt tootja originaalkarbis. Kuid kui tellid läätsi ühekaupa, siis peame meie need tavaliselt sellest karbist välja võtma ja ümber pakendama. Seda peame tegema ettevaatlikult ja hoolikalt – et ei rikuks blisterit ( ehk läätse individuaalpakendit), kõik oleks puhas, täpne ja korralik. Meile on täiesti vastuvõetamatu mõne läätsepoe lähenemine, kus need läätseblisterid visatakse lihtsalt transpordipakendisse (näiteks suurde ümbrikusse). Enamasti pole sel puhul ka võimalik tuvastada, mis brändi läätsedega tegemist on, milline on selle materjal, kumerus ja muud olulist.

Seni pakendasime läätsed väikestesse kilekottidesse, mille panime suuremasse transpordiümbrikusse (et läätsi korralikult kaitsta). Paraku pole see kuigi loodussõbralik ega jätkusuutlik lahendus. Igal aastal kulus meil sadu, kui mitte tuhandeid väikeseid kilekotte. Sina said oma ühekaupa tellitud läätsed kätte ja ilmselt viskasid selle kilekoti minema. Ei, ära tunne end halvasti – probleem hakkas idanema juba meie juurest. Seepärast otsustasime teha järgmise sammu. Selle asemel, et pakendada ühekaupa tellitud läätsed loodust saastavatesse kilekottidesse või veelgi hullem – visata need lihtsalt ilma igasuguse kaitseta suurde transpordiümbrikusse, võtsime me kasutusele lihtsad pruunid paberkotid.

Nüüd jõuavad ühekaupa tellitud kontaktläätsed sinuni kilekoti asemel sellises väikeses pruunis paberkotis.

Selle paberkoti paneme omakorda turvaümbrikusse. Ning nagu kord nõuab – igale pruunile paberkotile trükime endiselt sildi, kus on täpselt kirjas, millised läätsed oled tellinud, millise kumeruse ja diameetriga jne. Nii täidab paberkott kahte ülesannet- kaitseb läätsi ja annab sulle informatsiooni, milliste läätsedega tegemist on.
Paberkotid võid anda ära koos paberpakendite või vanapaberiga, need on tehtud taaskasutatud paberist. Nii annab pruun paberkott igal juhul kilekotile silmad ette, oled ju nõus?!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uudiskiri