Biofinity läätsed – parimad läätsed?

Biofinity läätsed parimad kontaktläätsed

Paned hommikul Biofinity läätsed silma, kannad neid terve päeva töö juures, lähed õhtul sõpradega välja ja kui ka seejärel juhtub, et kogemata jääd läätsed silmas magama, siis pole sellest midagi hullu. Kas kõlab hästi?
Biofinity läätsed on Läätsed24.ee klientide hulgas kõige populaarsemad läätsed. Tegemist on silikoonhüdrogeelläätsedega, mis on kuni 1-kuulise kandmisajaga ja mida võib kanda kuni 7 päeva järjest. Loomulikult on äärmiselt oluline, et sinu optometrist on enne su silmad üle vaadanud ja sellise pikaajalise läätsekandmisrežiimiga nõus olnud.

Biofinity läätsed teeb mugavaks Aquaform tehnoloogia

Kõige olulisem läätsede puhul on see, et neid oleks mugav kanda. Biofinity läätsede puhul on kasutatud erilist Aquaform tehnoloogiat, mistõttu lasevad Biofinity läätsed väga hästi hapnikku läbi. Mida suurem on hapniku läbilaskevõime, seda mugavamad läätsed silmas on.
Vaata videost, kuidas Aquaform tehnoloogia Biofinity läätsed mugavamaks teeb.

Biofinity läätsed on ka painduvad ja pehmed. Tänu Aquaformi molekulaarstruktuurile on läätse pind väga sile ja hästi märguv. Kui mõni läätsetootja kasutab läätse pinnal tehispinnakatet, mille märgumisomadused võivad aja jooksul väheneda või kaduda, siis Aquaformi puhul lukustavad materjali osakesed vee läätsesse ja seetõttu püsib lääts niiske ja pehme isegi pikema kandmisaja jooksul. Tänu kõrgele veesisaldusele ei ladestu valgujäägid ja mustus ka nii kergesti läätse pinnale ja see püsib kauem puhas. Ning mida puhtam on lääts, seda väiksema tõenäosusega tekib silmas ärritus või koguni põletik.

Kui lääts „ei hinga“ ehk teisisõnu ei pääse läbi läätse piisavalt hapnikku, siis piltlikult öeldes hakkavad silmas väikesed veresooned punduma ja muutuvad silma pinnal nähtavaks. Justnagu taime lehed, mis püüdlevad pimedas ruumis ainsa akna poole, nii üritab ka silm sellises olukorras veresoonte abil võimalikult palju hapnikku kätte saada. Tänu Aquaform tehnoloogiale on Biofinity läätsedel väga kõrge hapniku läbilaskevõime (Dk/t 160), mis võimaldabki läätse korraga kasvõi mitu ööpäeva silmas hoida.

Biofinity läätsede kuju aitab kaasa mugavamale kandmisele
Biofinity läätsedel on ümar serv, mis vähendab võimalust, et lääts hõõrub lau siseserva vastu. Läätsede asfääriline esipind tagab moonutusteta nägemise – see tähendab, et ka läätse servadel on pilt samamoodi selge nagu läbi läätse keskpunkti vaadates. Nii et isegi juhul, kui oled väga lühinägelik, võimaldavad Biofinity läätsed sul maailma näha just nii nagu see on.

Biofinity läätsed on pika kandmisajaga

Biofinity läätsed sobivad kandmiseks kas 6-7 ööpäeva järjest või igapäevaseks kandmiseks 1 kuu jooksul. Nii et Biofinity läätsed on igati mugavad ja silmasõbralikud hommikust õhtuni ning ka siis, kui juhtud kogemata läätsedega magama jääma.
Kui kavatsed läätsi kanda ööpäevaringselt, siis palun konsulteeri eelnevalt kindlasti oma optometristiga – ööpäevaringne kandmisrežiim ei sobi siiski päris kõigile.

Biofinity läätsede andmed

SF – tugevuste vahemik -0.5…-12.0 dioptrit
Dia – diameeter 14.0
BC – kumerus 8.6
Veesisaldus 48%
Hapniku läbilaskevõime Dk/t 160

Materjal comfilcon A

Heal läätsel mitu nime

Biofinity läätsed kannavad ka nime VISIO Hydrogel, iWear Oxygen või iWear XR Supreme
Meie kliendid on Biofinity läätsedega nii rahul, et 70 hindajat on neile keskmiseks hindeks andnud koguni 4,85.

Kas need on siis ka parimad läätsed? Arvestades seda, et nad sobivad paljudele, siis ilmselt on need ühed kõige paremad läätsed tõesti. Aga järgmisel korral tutvustame põhjalikult juba järgmisi läätsi.

Proovi ise järele ja telli Biofinity läätsed siit!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uudiskiri