10 viisi läätsekonteineri kasutamiseks

läätsekonteinerid

Läätsekonteinerid võivad osutuda väga vajalikeks väikesteks vidinateks, millest nii mõnigi kord võib palju kasu olla. Peale selle, et nad ei leki ja hoiavad su läätsi turvaliselt varjul, saad kasutatud konteineriga ka üht-teist praktilist ette võtta. Panime siia kirja mõned ideed.

1. Käsipagasiga lühireisile minnes hoiad kotis kõvasti ruumi kokku, kui täidad läätsekonteineri ühe poole läätsekonteineridšampooniga ja teise poole palsamiga. Ka pisut juuksegeeli mahub konteinerisse.

2. Käed vajavad pidevalt kreemitamist? Ka kõige pisemasse käekotti mahub läätsekonteiner, kus on sees kätekreem. Ka suurest näokreemi pudelist saad paraja portsjoni kreemi kaasa pakkida.

3. Läätsekonteiner on suurepärane anum, mis hoiab su sõrmused kindlalt ühes kohas ja ei lase peenikestel kettidel sõlme minna.

4. Kõrvatropid on hotellis või lennukis asendamatud. Läätsekonteineris püsivad nad puhtad ja ei kao ära.

5. Sa kõrvatroppidest ei hooli? Aga sul on need tillukesed kõrvaklapid pika juhtmega, mis alatasa kipub sõlme minema? Konteineril on juba ju vihjena parema ja vasaku märgid peal. Pane üks kuular ühele poole ja ja teine teisele poole pesasse ning keri juhe ümber konteineri.

6. Pead mõned tabletid kaasa võtma? Läätsekonteiner on suurepärane hoidik. Siinkohal küll hoiatus – mõnes riigis peavad retseptiravimid olema originaalpakendis, nii et kontrolli see enne reisile minemist järele.

7. Seljakotid selga ja väikesele matkale või piknikule? Täida läätsekonteiner soola, pipra või sinepiga.

8. Lemmikhuulepulk läks katki ja just seda tooni enam kusagil ei müüda? Sulata tükid ettevaatlikult nõrgal kuumusel ja kalla läätsekonteinerisse.

9.Kasutad ripsmepikendusi/kunstripsmeid ja need on vasaku ja parema silma jaoks eri kujuga? No aga milleks siis läätsekonteineril on vastavad märgid peal?

10. Kui võtta karbiga konteinerikomplekt, siis saad peeglit kasutada ka jumestamiseks ning karpi võid mahutada reisile kaasa võetava nõela-niidi ja paar varunööpi.

 

Läätsekonteinerid leiad siit!
Vaata C-Welli läätsevedelikke siit!

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Uudiskiri