“Võida robottolmuimeja!” kampaania reeglid

Läätsed.ee OÜ kaubandusliku loterii „Võida robottolmuimeja!“ reeglid.

Kaubandusliku loterii (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Läätsed.ee OÜ (registrikood 12184293), asukohaga Reti tee 12, Peetri alevik, Harjumaa, Eesti.
1. Kampaania kestab 01.04.2018 – 30.04.2018.
2. Kampaania auhinnaks on robottolmuimeja iRobot Roomba 681.
3. Kampaanias osalemiseks peab osaleja tegema eelpool mainitud ajavahemiku jooksul vähemalt ühe 35-eurose ostu Läätsed.ee OÜ-le kuuluvast e-poest wwww.laatsed24.ee.
4. Loosimises osalevad vaid õigeaegselt tasutud tellimused.
5. Üks inimene võib loosimises osaleda mitmel korral, eeldusel, et iga ostu väärtus on vähemalt 35 eurot ja ostu eest on tasutud õigeaegselt.
6. Loosimises ei osale Läätsed.ee OÜ mängu korraldamisega seotud isikud, e-poe personal ja nende pereliikmed.
7. Loosimine toimub 3.05.2018.a. Kõikide üle 35-euroste ostude nimekirjast valitakse pimesi välja üks auhinna võitja.
8. Võitjaga võetakse ühendust 2 tööpäeva jooksul tellimuse vormistamisel kasutatud e-posti aadressil. Võitja nimi avaldatakse Korraldaja kodulehel www.laatsed24.ee ja Facebooki lehel.
9. Võit antakse võitjale üle Tallinnas eelpoolnimetatud aadressil või postitatakse kliendi poolt soovitud aadressile mängu korraldaja kulul.
10. Võidu väärtust rahas või kaupades ei väljastata.
11. Kampaania korraldaja tasub kõik ette nähtud maksud.
12. Kampaanias osalemisega annavad osalejad oma nõusoleku nende isikuandmete salvestamiseks ning kasutamiseks kampaania Korraldaja poolt käesoleva kampaania raames. Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmiseks Kampaania korraldajale võitja nime kasutamiseks ja avaldamiseks meedias, reklaamides, PR – tegevuses ilma võitjale selle eest tasu maksmata ja täiendavata kokkulepet sõlmimata.
13. Juhul, kui võitjat ei ole võimalik tellimuse vormistamisel antud kontaktinfot kasutades kätte saada kuni 10.05.2018, korraldatakse kordusloosimine ja valitakse uus võitja.
14. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus lõpetada Kampaania ja auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure), Kampaania reeglite olulise rikkumise või kuritarvitamise asjaolude ilmnemisel.
15. Lisainformatsiooni Kampaania kohta saab lehelt www.Läätsed24.ee või e-posti aadressil info@laatsed24.ee
16. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega ja/ või läbiviimisega tuleb saata e-posti aadressile info@laatsed24.ee. Laekunud pretensioonidele vastatakse 3 tööpäeva jooksul. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

Mine ruttu e-poodi, osta vähemalt 35 euro eest ja võid võita robottolmuimeja iRobot Roomba! Ja uute läätsedega näed igal juhul paremini, kus tolm on 🙂

Mobile navigation

Tahad parimaid pakkumisi?

Tahad parimaid pakkumisi?

Kui tellid 1 x kuus uudiskirja, saad kasutada parimaid pakkumisi ja lugeda seda, mis läätsekandjale teadmisväärset!

Sinu ostukorv

Logi sisse

Unustasid parooli?


või sisene läbi...


Loo konto

Luues konto, on Sul pärast ostu sooritamist järgmiseks korraks ootel sooduskupong.

Loo konto