Piiloset BioDrop Plus niisutavad silmatilgad ampullis 20tk

Kirjeldus

Piiloset BioDrop niisutavad silmatilgad sobivad tundlikele silmadele ning need on säilitusainete vabad. Pakendis on 20 taassuletavat 0,5 ml ampulli.

Silmatilgad sisaldavad hüaluronaati, mida leidub ka inimese pisaravedelikus. Neid silmatilkasid võib kasutada ilma kontaktläätsi silmast eemaldamata.  Avatud ampull on kasutuskõlblik kuni 12 tundi peale selle avamist.

Piiloset BioDrop silmatilgad leevendavad kuivast õhust, suitsust, tuulest, päikesest, soolasest veest, konditsioneeritud õhust, pikaajalisest arvuti kasutamisest või kontaktläätsedest tingitud ebameeldivat kuivustunnet silmas. Samuti leevendavad Piiloset BioDrop silmatilgad kuiva silma sündroomi, mis on tingitud vähesest pisaravedeliku kogusest.

Piiloset BioDrop silmatilkade toimeaineks on naatrium hüaluronaat. Hüaluroonhape on polüsahhariid, mida leidub ka inimese kehas, näiteks pisaravedelikus. Uuringute järgi aitab hüaluroonhape kaasa kuiva silma sündroomi leevendamisele kaitstes sarvkesta kattekude ja kiirendades sarvkesta haavade paranemist. See parandab pisarakihi stabiilsust ja säilitab silma pindmise kihi heaolu. BioDrop silmatilkades kasutatav hüaluroonhape on saadud biotehnilise sünteesi abil. Silmatilgad on silmadele ohutud ja sobivad hästi korduvaks ja pikaajaliseks kasutamiseks.

Koostis: trehaloos 2%, naatrium hüaluronaat 0,25%, dibasic naatriumfosfaat, naatriumkloriid, puhastatud vesi.

 

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

12.90 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri