ColourVUE BigEyes 1tk

Lisainfo

Värv
Kasutus

Kandmisaeg

Päevane

Kumerus (BC)

8.6

Diameeter

14.0, 15.0

Kirjeldus

ColourVUE  kuni 3-kuulise kasutusajaga värvilised kontaktläätsed sobivad nii tumedatele kui heledatele silmadele. Läätsede välisservas on tume ring, mille tulemusena paistavad silmad suuremad.

Dolly Black ja Pretty Hazel läätsed on diameetriga 14 mm. Cool Blue ja Party Green läätsed on diameetriga 15 mm, mis muudavad silmad eriti suureks.

NB! Päevasel ajal võib läätse keskosast (pupilli lähedalt) silma loomulik värv jääda veidi läbi kumama. Pupilliava suurus on 5 mm.

Läätsed tuleb igal õhtul silmast eemaldada ja puhastada. Läätsede kasutamisel järgi optometristi või silmaarsti soovitusi.

 • Materjal Terpolymer (hüdrogeel)
 • Läätse veesisaldusega 45%
 • Sfääriline disain

 

Vali omadused

Palun vali kummagi silma jaoks õiged tugevused. Kui silmad on erinevad, palun märgista vastav kastike.

Valid alati samu tugevusi?
Salvesta oma retsept!

Right eye
Puhasta
Left eye
Puhasta

Arvustused

Lisa arvustus
 1. Annika Alas (toote omanik)

  Head läätsed.

 2. ikars.nugis (toote omanik)

  olen kasutanud ok läätsed

 3. Viktoria Kirpu (toote omanik)

  Olen kasutanud Cool Blue läätsesid enda heledatel rohekas-hallidel silmadel. Väga intensiivne sinine värv ja heledatele silmadele sobivad need eriti hästi, kuna jäävad väga kenad sügavsinised ja mitte liiga tumedad. Enda loomuliku värvi läbipaistmine täiesti sõltub kandjast, minul enda loomulik värv nende puhul läbi ei paistnud 😉

 4. Krislin (toote omanik)

  Tellisin Dolly Black läätsed. Alati meeldivalt kiire kohaletoimetus ja pisike maius kaasas! Läätsed on väga mõnusad ja mugavad. Mis mind eriti üllatas on see, et eelmine kord tellisin Pretty hazelid ja Cool blue läätsed, mis väga tugevalt näitasid silmale varje ja muutsid vaatevälja hägusamaks, kuid Dolly Black-id on ideaalsed ja väga mugavad, ei mingeid varje. Olen väga rahul, suur aitäh!

 5. kaili170

  Olen kasutanud Pretty Hazel tooni läätsi oma sinistel silmadel. Natuke jääb siiski n’ha oma silma värvust, kui kõrvale vaadata, siis rohkem. Rohelise silma puhul, usun, et sellist vahet ei tekiks.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

9.48 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 12 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Sulle võib meeldida ka…

Uudiskiri