C-Well prilliläätsede uduvastane puhastusvahend ja puhastuslapp

Lisainfo

Värv

Kirjeldus

Prilliklaaside puhastusvahend komplektis, mis koosneb C-Well uduvastase toimega puhastusvahendist ja ühevärvilisest mikrokiud puhastuslapist.

C-Well prilliklaaside puhastusvahend on uduvastase toimega ja sobib kõikide optiliste mineraal- ja plastikläätsede (prilliklaaside) puhastamiseks. Pihusta prilliläätse mõlemale küljele ja kuivata kohe mikrofiiberlapiga. Puhastab mustusest ja rasvast ning kaitseb niiskusega tekkiva udu eest.
C-Well prilliklaaside puhastusvahend on alkoholivaba. Puhastusvahend on pakendatud 30 ml pihustiga plastikpudelisse. Ei sobi kontaktläätsede puhastamiseks.

Prilliklaaside puhastuslapp on valmistatud kvaliteetsest mikrokiudkangast. Lapi ühele poolele on trükitud eestikeelne tekst prillide puhastamise ja kasutamise õpetusega. Lapi mõõdud on 15 x 18 cm. Värvid: ühevärviline must ja punane

 

 

 

 

Vali omadused

Palun vali kummagi silma jaoks õiged tugevused. Kui silmad on erinevad, palun märgista vastav kastike.

Valid alati samu tugevusi?
Salvesta oma retsept!

Puhasta

Arvustused

Lisa arvustus
  1. Katrin Mägi (toote omanik)

    Pean olema tööl päev otsa maskiga. See vahend on lausa super. Prillid ei lähe uduseks.

  2. Risto Niinemets

    Uduvastasest puhastusvahendist on hästi aru saada, kui tulla õuest tuppa. Klaasid ei lähe nii kiiresti uduseks. Soovitan!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

4.80 

Tasuta transport
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Kaup kätte: 1 tööpäev
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Kastani 48H pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Uudiskiri