BLICK ujumisprillid (nulltugevusega)

Kirjeldus

BLICK hüpoallergeensed nulltugevusega, reguleeritava silmavahega ujumisprillid, mida saad kasutada nii basseinis, meres, järves kui ka jões ujumiseks. Blicki ujumisprillide klaasid ei moonuta nägemist ja annavad suurepärase nähtavuse. Klaasid on vastupidavast löögi- ning kriimustuskindlast kõvapinnaga polükarbonaadist, uduvastase pinnakatte ning UV-kaitsega.

Blick ujumisprillide raam ei lase vett sisse, kuna prillid püsivad tihedalt ümber pea ja klaasid kinnituvad mugavasti silmakoopasse. Prillidel on reguleeritav silmavahe (3 eri pikkusega ninasilda), mis tagab täpse klaaside vahekauguse ja prillide sobivuse näokujuga. Reguleeritav ninasild ja silikoonist kinnitusrihm tagavad, et raamid sobivad nii kitsama kui laiema näokuju puhul.

Ninasildade mõõdud on:

  • small (väike, 14 mm),
  • medium (keskmine, 19 mm) ja
  • large (suur, 23 mm).

Ujumisprillide komplekt koosneb kolmest eri pikkusega ninasillast, kahest klaasist ja silikoonist pingutusrihmast. Ujumisprillide kokkupaneku juhend on pakendiga kaasas.

Arvustused

Lisa arvustus

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

23.90 

Tasuta transport
Kaup kätte: 1 tööpäev
Laost otsas
Kaup kätte: 9 tööpäeva
Parimad hinnad

Tasuta transport. Kõikidesse pakiautomaatidesse summast olenemata!

Kaup kätte 1 tööpäev. Tööpäeval enne 15.00 saabunud tellimused laos olevatele läätsedele saadame välja samal tööpäeval. Tartus kätte kasvõi kohe Filosoofi 13 pakiautomaadist.

Parimad hinnad. Hoiame hinnad soodsad ja transpordi eest raha ei küsi! Mõne komplektiga saad hooldusvahendid lausa tasuta kaasa!

Uudiskiri